Firemní akce

Pro Vaši firmu nabízíme uspořádání různých akci - školení, sportovních klání, firemních posezení apod. Pro školení je možné rozdělit jídelnu na 2 menší mistnosti, dále lze využít 1 menší mistnost pro cca 15 osob. K dipozici je plátno a dataprojektor.
Na přání zajistíme rožnění selete nebo jehněte, grilování, vepřové nebo zvěřinové hody, živou hudbu diskotéku, jakýkoliv jiný kulturní program vč. striptýzového vystoupení.

Pension leží v klidné části, jsou zde dostatečné prostory pro školení, kulturní a sportovní vyžití. K dispozici je volejbalový kurt, dětské hřiště, venkovní bazén o velikosti 3,7 x 7,7 m, venkovní stoly na stolní tenis, kuželky, ohniště apod. V příštím roce bude k dispozici tenisový kurt. V těsném sousedství penzionu se nachází tělocvična, ve vzdálenosti cca 300 m je fotbalové hřiště. Obě tato sportovní zařízení lze využít pro Vaše sportovní aktivity. Jejich použití Vám na přání zajistíme.

Ubytováni je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených umyvadlem s teplou a studenou vodou, sociální zařízení je společné. Celková kapacita je 50 lůžek s možností využití ubytovacích kapacit (24 lůžek) v sousední tělocvičně (cca 50 m). Stravování přizpůsobíme Vašim přáním

Cena pobytu se pohybuje v od 380,- Kč za osobu a den a zahrnuje stravu 3x denně. Konečná cena závisí na zvoleném stravování, požadovaných službách, velikosti skupiny a termínu pobytu. Při opakovaných pobytech sleva nebo bonus ve formě zajištění živé hudby zdarma.

Kontaktujte nás